Kariéra: Správce Linux serverů

[gtranslate]

Do našeho týmu hledáme zkušeného správce serverů s OS Linux pro zajištění provozu hostingových služeb, databázových systémů, virtualizovaných řešení, webových aplikací, storage a další.

Hledáme zkušeného správce Linux serverů pro provoz služeb námi připravovaného datového centra WEDOS.

Náplň práce

  • instalace, údržba, aktualizace – Linux, Apache, MySQL, PHP, virtualizace
  • správa HW a dalšího SW, testování, péče o storage
  • spolupráce s programátory a dalšími techniky
  • základní programování (bash, PHP či Java)
  • podpora hostingových zákazníků (e-mailem, telefonem)
  • vývoj a údržba IP sítě
  • zálohování, archivace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • výborná znalost Linuxu, preferované distribuce RHEL, CentOS
  • znalost správy Apache, MySQL, PHP
  • základní znalosti programování (např. bash, PHP, Java)
  • znalost sítí (TCP/IP, DNS)
  • velkou chuť do práce, obětavost
  • aktivní přístup, iniciativu
  • práci na plný pracovní úvazek (práci není možné vykonávat externě ani částečně)

Výhodou

  • zkušenosti s provozem webhostingových služeb či virtuálních serverů na OS Linux
  • znalost OS Windows
  • VŠ v oboru IT
  • zkušenosti s IPv6
  • pokročilé znalosti Linuxu – clusterování, konfigurace IPv6, iptables, bind, OpenVPN, Postfix
  • pokročilé znalosti IP sítí – routery, routování a protokoly (BGP, OSPF), SAN, NAS, VPN

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení a odměny dle vykonané práce
  • práce v mladém kolektivu

Prostory naší společnosti se nachází v centru Hluboké nad Vltavou. Autobusové spojení z Českých Budějovic a Týna nad Vltavou.

V případě zájmu využijte kontaktní formulář, k němuž přiložte váš strukturovaný životopis.